Tuřín

Můžete mi prosím doporučit notebook?

Nevyznám se v tom (vůbec:-) Budu ho potřebovat jen na základní práce s Wordem, internetem a hraním pokeru 🙂

Nejlepší odpověď
gecco

Vzhledem k tvým potřebám – jakýkoli…
😉
Takže si vyber takový, který vydrží dostatečně dlouho běžet na baterky, má dostatečně velký display a libí se ti designově (osobně doporučuju HP – ale v základních modelech mezi značkami není valného rozdílu).
😉

Další odpovědi
jáára

já zase dávám přednost DELLu. to jsou věčný kousky – myslím ty kovový (business)

zelí

Aspoň 14–15,6" a fullHD. Ne menší, bude se ti blbě psát a fullHD, ať se na to dá koukat.

ReHu

Mohu doporučit Lenovo.

Tobbycz

V jaké cenové relaci? ;)