poa.li

Můžete mi prosím doporučit nějaký dobrý film? Díky…

Odpovědi
anonym

můžu doporučit celý žebříček těch nejlepších filmů

odkaz:
http://www.csfd­.cz/zebricky/spe­cificky-vyber/?limit=200&zan­r=0&rok=1995&rok2=2011&p­uvod=0&typ=0

zvol si období rok od-do
zvol si žánr, zemi původu …

Fallen Angel

Dokonalá rasa, Soudný den, 6 dní a 7 nocí, Sirotčinec, Kdo hulí ten umí

Terryle

Já před pár dny viděla útržky (koukali jsme na to v jednu v noci v autobuse a nevydržela jsem nepospávat) nádhernýho filmu – v originále se to jmenuje Into the Wild. Je to podle skutečný události a má to neuvěřitelně nádhernou kameru a hudbu – fakt pokoukání, hotová pastva pro oči. A ani příběh není špatnej. Mám to stažené a taky se na to chystám…

zuzka.kol.

Twilight