jirka21kufr

Můžete mi poradit s nákupem na Amazonu?

Ahoj,
Chtěl bych si koupit nějaké věci (oblečení,DVD filmy atd) z Amazonu, jenže je to složité s platbou.
Je mi 17 let a nemám platební kartu. Rodiče nechtějí nakupovat na Amazonu, protože tomu nevěří. Můžu si udělat studenstký účet v České spořitelně (se souhlasem rodičů) a potom na Amazonu nakoupit a zaplatit kartou, kterou dostané při založení účtu?

Odpovědi
turbo085

Jop, myslím že by s tím neměl být problém ;)

Radius

Muj kamarad pred casem rikal, ze se u nich bude stavet distribucni centrum Amazonu (psali to v novinach, neni to tedy jen nejaka nepodlozena informace), bude to v obci Dobrovíz (Praha-západ). Vyhoda je, ze to prinese spoustu pracovnich mist, navic je to blizko letiste Ruzyne a vubec Prahy. Chteji to pry postavit hodne rychle. Dej si do vyhledavace slova: Dobrovíz Amazon

a uvidis o tom vice. Take u Brna chteji neco stavet.

Az to bude fungovat, nemel by byt s nakupem zadny problem…je potreba jeste chvili pockat.