hanulka11

Můžete mi poradit? Co byste uvařili z mletého masa?

Co je vaše nejoblíbenější jídlo. Děkuji za tipy.Nechci odkazy ,chci jen to co vaříte vy sami.Díky.

Nejlepší odpověď
Radak

Čevabčiči, pštrosí vejce, čufty, plněné zelné závitky.

Další odpovědi
Děda Louda

Jak vidíš, z mletého masa jde uvařit v podstatě cokoli, případně něco jiného.
Moje nejoblíbenější jídlo je pečená kachna.

dedeg

mám nejradši karbanátky a sekanou

iceT

Plněné papriky s rajskou,kuličky taky s rajskou,holandský řízek,karbenát­ky,sekaná,bolon­ská omáčka na špagety,chilli con carne…

Miroslavst

Tak třeba polívku, špagety, plněný papriky, ale jde i guláš, potom jsou dobrý ďábelský koule a já nevíc co všechno. Jo a karbanátky.

tom004

Zkuste: 1kg mletého masa(lepší je jenom vepřové),sůl,pep­ř(podle chuti),1 středně velkou cibuli(hodně na jemno nakrájenou),1 ba­líček prášku do pečiva(množství na jeden kg mletého masa).Vše řádně promíchat a nechat 24 hod. v lednici odležet.Druhý den ze směsi vytvořte placky cca 1 cm vysoké a usmažte(nejlépe bez oleje).Je to super.Jinak si z mletého masa můžete vymýšlet a plnit s ním kdeco.Záleží jen na fantazii a chuti.

anonym

A take zavin,hase,naplnit zampiony nebo vetsi pulky brambor.

Angela2713

Já mám nejraději závitky z rýžového papíru s ml.masem a pak klasické školní rizoto.Mnam.