aramah

Můžete mi poradit?

Co mám dělat když zapnu počítač tak se mi objěví tento nápis, (stali jste se pravděpodobně softwarove kriminality) Pak mi to radí co a jak, jenže já se bojím na něco kliknout fakt tomu nerozumím děkuji všem kdo mi poradí ..
Doplňuji:
Věta zní stali jste se pravděpodobně obětí softwarove kriminality.

Nejlepší odpověď
dudu

S velikou jistotou Vám Microsoft decentně sděluje, že máte v počitači nainstalován program, který byl pořízen nelegálně. Počitač mají v merku, způsobí zčernání plochy a nedají pokoj s tou jejich hláškou. Máte dvě možnosti, buď si znovu pokoutně nechat program přeinstalovat nebo ragovat na jejich výzvu – návod a koupit originál porgram. Zhruba před rokem jsem tuto anabázi prožil a jsem rád, že ji mám bez úrazu za sebou. Po provedení platby do zahraničí jsem obdržel CD s programem, instalace šla bez problémů, nyní mám klid a zajištěn od firmy pravidelný rervis a aktualizace.

Další odpovědi
ten který je

Ta věta nedává smysl.Podívejte se na to ještě jednou.
RE:Je možné že máte v PC nainstalován nelegální windows.

anonym

tato veta vas ma samozrejme primarne za cil motivovat k utraceni penez, ale pokud utracet penize nechcete … existuji samozrejme jine LEGALNI moznosti … muzete mit zdarma legalne operacni system a software www.ubuntu.cz ktery je perfektni na bezne pouziti – kancelar (textovy editor, tabulkovy procesor, prezentace atd…), internet, chaty (icq, facebook, msn, skype), atp. Chce to samozrejme odvahu zkusit neco noveho ale vysledek vas muze velmi mile prekvapit a narozdil od tech co tu odvahu nesebrali usetrite dost penez.

Klepnutím zde http://releases­.ubuntu.com/lu­cid/ubuntu-10.04-desktop-i386.iso začnete rovnou stahovat nejnovější verzi tohoto zdarma dostupného softwaru/systému pro PC, které posléze stačí jen vypálit na CD a s tímto CD uvnitř restartovat počítač … tím se spustí jednoduchá instalace v češtině a za 20 minut máte počítač jako nový.

Zdroj: www.ubuntu.cz

člověk

namáte originalní windous a tím jedete na černo,což je podvod a nechlubte se s tím,
ZA ČAS VÁM ZČERNÁ OBRAZOVKA O DO KONCE LETOŠNÍHO ROKU VÁM ZLIKVIDUJÍ VŠE CO POUŽÍVÁTE PODVODEM.PROTOŽE PODVODNÍK JSTE,
TAKŽE HURÁ KOUPIT ORIGINÁL A NAINSTALOVAT.
A´T SE VYHNETE TRESTNÍMU STÍHÁNÍ S VELKOU POKUTOU,A ČEKÁ TO V REPUBLICE SPOUSTU LIDÍ.

dudu

S tím si nelámejte hlavu, já jsem vloni počitač i programem dostal darem a nelegála tam natáhli jako kanadský žertík kolegové. Hlavně moc neváhejte a pořiďte si originální program. Přijde zhruba na dvě tisícovky, ale budete v klidu a pohodě.

aramah

Rozhodně nejsem žádný podvodník nejsem si vědoma že bych cokoli instalovala , moje schopnosti začínají a končí zapnutím a vypnutím netu.