Avatar uživatele
aramah

Můžete mi poradit?

Co mám dělat když zapnu počítač tak se mi objěví tento nápis, (stali jste se pravděpodobně softwarove kriminality) Pak mi to radí co a jak, jenže já se bojím na něco kliknout fakt tomu nerozumím děkuji všem kdo mi poradí ..
Doplňuji:
Věta zní stali jste se pravděpodobně obětí softwarove kriminality.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda před 5061 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

S velikou jistotou Vám Microsoft decentně sděluje, že máte v počitači nainstalován program, který byl pořízen nelegálně. Počitač mají v merku, způsobí zčernání plochy a nedají pokoj s tou jejich hláškou. Máte dvě možnosti, buď si znovu pokoutně nechat program přeinstalovat nebo ragovat na jejich výzvu – návod a koupit originál porgram. Zhruba před rokem jsem tuto anabázi prožil a jsem rád, že ji mám bez úrazu za sebou. Po provedení platby do zahraničí jsem obdržel CD s programem, instalace šla bez problémů, nyní mám klid a zajištěn od firmy pravidelný rervis a aktualizace.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Ta věta nedává smysl.Podívejte se na to ještě jednou.
RE:Je možné že máte v PC nainstalován nelegální windows.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

tato veta vas ma samozrejme primarne za cil motivovat k utraceni penez, ale pokud utracet penize nechcete … existuji samozrejme jine LEGALNI moznosti … muzete mit zdarma legalne operacni system a software www.ubuntu.cz ktery je perfektni na bezne pouziti – kancelar (textovy editor, tabulkovy procesor, prezentace atd…), internet, chaty (icq, facebook, msn, skype), atp. Chce to samozrejme odvahu zkusit neco noveho ale vysledek vas muze velmi mile prekvapit a narozdil od tech co tu odvahu nesebrali usetrite dost penez.

Klepnutím zde http://releases­.ubuntu.com/lu­cid/ubuntu-10.04-desktop-i386.iso začnete rovnou stahovat nejnovější verzi tohoto zdarma dostupného softwaru/systému pro PC, které posléze stačí jen vypálit na CD a s tímto CD uvnitř restartovat počítač … tím se spustí jednoduchá instalace v češtině a za 20 minut máte počítač jako nový.

Zdroj: www.ubuntu.cz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
člověk

namáte originalní windous a tím jedete na černo,což je podvod a nechlubte se s tím,
ZA ČAS VÁM ZČERNÁ OBRAZOVKA O DO KONCE LETOŠNÍHO ROKU VÁM ZLIKVIDUJÍ VŠE CO POUŽÍVÁTE PODVODEM.PROTOŽE PODVODNÍK JSTE,
TAKŽE HURÁ KOUPIT ORIGINÁL A NAINSTALOVAT.
A´T SE VYHNETE TRESTNÍMU STÍHÁNÍ S VELKOU POKUTOU,A ČEKÁ TO V REPUBLICE SPOUSTU LIDÍ.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
dudu

S tím si nelámejte hlavu, já jsem vloni počitač i programem dostal darem a nelegála tam natáhli jako kanadský žertík kolegové. Hlavně moc neváhejte a pořiďte si originální program. Přijde zhruba na dvě tisícovky, ale budete v klidu a pohodě.

před 5061 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aramah

Rozhodně nejsem žádný podvodník nejsem si vědoma že bych cokoli instalovala , moje schopnosti začínají a končí zapnutím a vypnutím netu.

před 5061 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek