Agikiki9

Můžete mi pomoc jak se mám zbavit chyby (0× E8000003) která se mi zobrazuje při připojení ipadu k itunes??

Zkoušela jsem itunes přeinstalovat ale přád je tam chyba

Odpovědi
Jsemtady

Je to chyba windows XP a nové verze itunes. On totiž už win xp není podporovaný systém. Doporučím vám přechod na windows 7 věřte tomu, že spousta problémů vám odpadne, nebude se vám pc zasekávat a je odolnější proti virům. V základu systému už je několik knihoven, které x xp chybí a mohou to způsobovat když je nemáte extra nainstalované, jako je .net, directx, java, vb scripty je toho x a Windows XP pak v kdejakém novém programu může dělat chyby, nebo padat.
Takže elegantní řešení je přechod na Windows7 na vašem pc.
Pokud to nejde, tak nainstalujte starší verzi itunes. Bude to hlásit chybu s knihovnou library.itl tu ale jen smažte.
https://discus­sions.apple.com/mes­sage/23345117?­tstart=0#23345117­?tstart=0