Beer4Real

Můžete mi někdo rozumně vysvětlit jak funguje Blesk Mobil?

To si jako ty bulvární noviny založily vlastní síť a rozdávají simkarty v trafikách?
Je to plnohodnotný operátor nebo jen s někým spolupracuje?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Je to defakto operátor O2, jen „pronajal“ svojí síť a na SIM karty se nastisklo logo Blesk Mobil společnosti Ringiner – vydává např. blesk.

Další odpovědi
MonkeyKing

Když Blesk jako bulvární tisk je už tak hrozný, tak co myslíte, jaký bude jako operátor??? Je to jen nějaká zlodějina!

beer

Všechno je uvedeno ve zdroji i s fintami:

Zdroj: http://www.lu­pa.cz/n/blesk-mobil/

Gabe

Nic v tom nehledejte.Uz ho mam a jsem s nim spokojenej.Je jako kazda jiny operator,jenom levnejsi.Pokud nebude vyhovovat,neni problem prejit jinam.

franku

Se někomu nelíbí,že je levnější?Noviny Blesk taky čtu a vemu si z toho co chci já.Proč tolik nadávek?

zzzzz

Je to jak píše Michal, četla jsem si podmínky a výhodné to bude jen na chvíli.

mosoj

Vy nevíte jak funguje předplacená karta ? Co je na ní nebezpečného.
Je to virtuální operátor na síti O2.
Že berete elektriku od buhvíjakého operátora a dráty jsou stále Čezu vám nevadí ? Klidně si telefonuj dál za 5 kaček jestli ti to nevadí.
Povinnost nabití za určitou dobu má každý operátor. Tady je to 200 Kč za 3 měsíce. Nakonec už to má výsletky T-mobile to snížil na stejnou cenu.