muhamed

muzete mi nekdo poradit? Potrebuji si oholit bricho…

Je je mi 14 a uz mi rostou chlupy na brise a hrudniku a nechci je tam moc se mi to nelibi mozna az budu starsi, ale ted je tam nechci. No a nevim cim to mam udelat nechci to delat ziletkou protoze ty chlupy budou pak vic a vic silit a pak by to vypadalo divne. Premyslel jsem nejakym voskem, ale to asi bude bolet ze? :D Diky za rady

Nejlepší odpověď
anonym

Indiánští chlapci si údajně vousy vytrhávali, proto prý byli Indiáni bezvousí. Tak mne napadá, že jediná úspěšná metoda bude v tom případě taky vyrthávání chlupů. Bolet to určitě bude. Ale říká se: Parádo trp!
Víš, já bych se smířila s tím, že dospívám. K tomu rašící a bující ochlupení patří.

Další odpovědi
Drap

V lékarně si můžeš koupit několik druhů depilačních krémů a šampónů. Je to bez bolesti. Ale musíš po čase znovu aplikovat.

venkovan

Zaběhni do lesa, naber pryskyřici z borovic a smrků a tou se pomaž. Až ji budeš sundavat, budeš bez chlupů.
A taky nálady to znovu opakovat.

bubukaa

Depilační krémy jsou dobré akorát trochu zapáchají