Můžete mi někdo poradit nějakou nátěrovku, která by ty okapy ochránila proti korozi a zároveň vytvořila efekt mědi?

Dobrý den, měl bych takový dotaz – mám na domě železné okapy a chtěl bych je přetřít tak, aby vypadaly jako měděné. Můžete mi někdo poradit nějakou nátěrovku, která by ty okapy ochránila proti korozi a zároveň vytvořila efekt mědi?

Odpovědi:

Zlatý

Máš opravdu železné ? Lak HAMERITE je samozákladový a vyrábí se v měděné patině. Dokonale odolný proti povětrnostním podmínkám. Půjde to i na zoxidovaný pozink.
Doplňuji:
http://www.eshop-barvy.cz/…

Diskuze k otázce

expeedy10

Tak jsem nakonec dal na radu profesionálů. Starou barvu z okapů jsem očistil, okap natřel rychlezasychající základovkou LAS 2600 a na to jsem dal vrchní email s efektem v měděném odstínu. Ten email je kladívkový, takže to ještě prohlubuje efekt mědi. Jsem maximálně spokojený. Výrobce se mi zeptal na všechny podrobnosti, jestli není ten okap hliníkový, pozink a tak. To bych tam pod to musel ještě natřít nějaký základ na lehké kovy, který taky vyrábí. Úplně nejlepší bylo, že jsem si to všechno objednal přes jejich internetový obchod (www.sincolor.cz) a došlo mi to až domů :-) Je zima, tak jsem to natíral v dílně a fakt rychle to zasychá, takže žádné dlouhé přestávky. A na zloděje mám kulovnici...:)

Zlatý

hanulka11

vzhled mědi bych neriskovala- hrozí krádež .....

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 926
Zlatý mosoj 861
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 296
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 234
Zlatý annas 224

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.