kuldas7

Můžete mi někdo poradit?

Dobrý den. prodal jsem ps2 za 1000kč. Osoba která jej koupila mi ten samý den volalaže prej nejde. Ještě jsem jej zkoušel ráno před tím než jsem mu jej prodával a fungoval bez problému. Nyní mi vyhrožuje že to bude řešit jinak a že má veškerou komunikaci se mnou a chce po mně peníze zpět. Hrozí mi nějaký postih za to když řekne že jsem mu prodal nefunkční věc nebo jak by to mohl i jinak řešit. Moc vám děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
bolak

Zkoušel jsi to před ním osobně, než jsi mu to prodal? Pokud jo a šlo to, tak pak bych se na něj vytento. Pokud jsi to zkoušel jenom ty sám, tak bych mu v nejhorším případě vrátil prašule, jak říká aramah. Samozřejmě musel by mi dovýzt ten přístroj zpátky. Pak až ho budeš mít u sebe, můžeš to nejdřív odzkoušet, jestli to opravdu nefunguje tak jak říká.
Může třeba kecat, mohl si to jenom rozmyslet a PS normálně funguje, pak bych s ním vyrazil dveře. Ale v případě že by to bylo opravdu nefunkční, bych zkontroloval jestli tam něco nechybí, jestli to nějak nesmrdí, jestli do toho něco nevylil a kdyby všechno vypadalo tak jak má a přesto to nešlo spustit, tak bych se mu normálně omluvil a vrátil mu tu tisku. Dyť jde voprd.

Další odpovědi
aramah

Já osobně bych mu vrátila peníze.Než se někde dohadovat o pár korun.
Je to sázka do loterie.

Drap

Rýno může fungovat, v poledne nemusí. Dokazovat nějak že věc byla funkční dost dobře nejde . Vyžádal bych si zboží zpět a vrátil peníze,

www

To, že něco „nefunguje“ může být způsobeno i neznalostí ovládání..;-)
Vrátit zařízení i peníze bude nejjednodušší.

Michal Kole

Jak je postavená kupní smlouva ? Došla mu krabice s PSP nepoškozená ?