mardwina

Můžete mi někdo doporučit nějakou společenskou hru pro spestření oslavy…myslím nic kupovaného,prostě jen tak z fleku.

Nejlepší odpověď
Bumbes

Univerzální hra je tzv. „Flaška“, dá se hrát jakýmkoli způsobem, dokonce i se sexuální tématikou pro odvážnější a bez studu.
Ale dá se hrát i slušnou formou. Je to alternativa her „Vadí-nevadí“, nebo „Na fanty“ a stačí na to pouhá lahev, která se dá ležící roztočit a trochu inspirace pro nápady na úkoly.

Další odpovědi
Ewush

Co třeba kufr? Lístečky s názvy pantomim si vyrobíte sami a je vystaráno.

ReHu

Pro jakou věkovou skupinu?)
Veviř nebo venku?
Kolik lidí?
Zaměřenou na hlavu či pohyb?