muzete me poradit?

syn byl pozvan partou horolezcu do Adrspachu,kde mu muzu sehnat kvalitni vybavu na slanovani? v klasickek obchode se sportem toho moc neni dekuju
Doplňuji:
nemam problem dojet kamkoliv

Nejlepší odpověď
Pamprlice

Mohu doporučit obchod Hudy sport, který má pobočky po celé ČR. Pokud nechcete výbavu kupovat, můžete si ji jen vypůjčit. Internetový obchod, který prodává výbavu na lezení je např. hannibal.cz a výrobce je např. Mammut.

Zdroj: www.hudy.cz

Další odpovědi
Cullinda

Adršpach od Trutnova není daleko, takže pokud to vy nemáte do Trutnova daleko doporučuji obchod Mates.
http://www.mates-trutnov.cz/eshop/ka­tegorie/horo-vybava
Doplňuji:
Některé věci je lepší vyzkoušet, tak zadejte na seznamu firmy – outdoor – a pak už jen vybírejte podle toho co nabízí, co je vám blíž a kde mají kamennou prodejnu.

ReHu

Myslím, že by mu poradili ti, se kterými se kamarádí a kteří ho pozvali. Ti, co lezou již moc dobře vědí, kde a co kupovat.
Zkušenosti se nenahradí.

morče

Kde mužu od vás čekat ty snoubordová prkna co jste sliboval/slibovala příště nic neslibujte,kluk se moc těšil děkuji Čubová

morče

Kde mužu od vás čekat ty snoubordová prkna co jste sliboval/slibovala příště nic neslibujte,kluk se moc těšil děkuji Čubová

elektrikář

Já bych se zeptal party se kterou pojede co mu můžou půjčit.Nemá cenu pokoud by jej to nebavilo na poprvé všechno kupovat nové .