ReHu

Můžete doporučit podobný rehabilitační ústav, jako je v Hostinném?

Mají stále plno a o nástupu rozhoduje lékař v Hostinném.
Chci zkusit, jestli se do září někde najde jedno místo.

http://www.ru­hostinne.cz

Díky

Omlouvám se.
Jedná se o pohybový aparát.
Operace koleně před cca 2 lety, loni lázeňský pobyt. I na ostatní klouby a záda. Na ten letos není od pojišťovny nárok, tak se to řeší rehabilitačním pobytem.
Ten je schválen, ale na termín se čeká cca 6 týdnů.
Zkusíme něco obvolat.
Děkuji

Nejlepší odpověď
annas

Neuvedla jste, které diagnózy se rehabilitace týká, takže těžko doporučovat.

Rehabilitaci samozřejmě navrhuje lékař. Příjem paceintů je plánován nejen v Hostinném.

Třeba po operaci kyčle nebo kolena si musí pacient domluvit termín, kdy bude v ústavu volno a skloubit s operaci. Vím, že platí např. pro Paseku.

Odkaz na rehabilitační ústavy u nás. Můžete si projít podle své diagnózy. Zeptat se, zda mají někde volné místo.

http://www.mo­jelekarna.cz/sez­namy-zarizeni/reha­bilitacni-zarizeni/reha­bilitacni-ustavy.html

Další odpovědi
Zbynas

Tak s místem to bude asi hodně špatné, ale doporučit mohu z vlastní zkušenosti určitě Kladruby :)

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.