ReHu

můžete doporučit některé stránky ná tvorbu vizitek? Něco, jako býval Print24.

Po změně už mi to méně vyhovuje.

Nejlepší odpověď
mosoj

Moje stará odpověď.
DesignPro 5 .
Má to jednu výhodu. Koupím si přímo specielní papíry na vizitky od Avery Zweckform. Program je dělaný na tyto papíry a vizitky se po tisku vyloupnou z potisku ručně. Nic se nestříhá a neřeže.
Jsou různé povrchy a vizitky jsou jako bych si je nechal dělat.

Program lze koupit za 50 Kč v Elektrowordu nebo stáhnout z www.awery-zveckform.com. Já ho mám v češtině. Papíry na vizitky kupuji v Makru, ale lze také objednat nebo také v tom Elektrowordu.

Program mám dvakrát – mohu i poslat.

Nejraději tisknu na typ C32015–40.

Tisknout lze samozřejmě na cokoli, ale pak to znamená vizitky vyřezávat.

Uživatelka byla velmi spokojená.
Doplňuji:

RE: dotaz
Od : sonado
Komu: mosoj
Před: 1088 dny
Smazat

Zkoušela jsem štítky a je to paráda, dokonce i na dvd a je to fakt dobrý. Tak snad ty vizitky taky půjdou, objednám si je na té adrese, cos mi poslal, do makra se dostanu kdovíkdy. Fakt díky.

Další odpovědi
briketka10

Fronte
stačí odkaz zkopírovat do Googlu :
http://www.avery-zweckform.com/a­very/de_de/Vor­lagen-und-Software/Softwa­re/Avery-Design--Print-Online.htm

Awe

Stránku neznám, ale tvorbu vizitek zvládne kdejaký průměrný grafik za pár minut. Jestli že to nutně potřebuješ tak si myslím že pár korun za to klidně dát můžeš.

Front

Server nenalezen – odkaz uživatele mosoj nefunguje

motýlemanuel

No, já si myslím, že u vizitek je nejlepší nechat si udělat návrh od nějakého grafika. Protože jen tak bude mít člověk opravdu exkluzivní vizitky, které nemá nikdo jiný. O tisk už se následně mohou postarat kdekoliv, třeba tady: https://www.e-abctiskarna.cz/ex­clusive/exklu­zivni-vizitky/

petrdostal

Docela dobrá stránka na toto je třeba http://www.prin­tuj.cz/ Mají tam jednoduchý nástroj, ve kterém si můžete udělat vlastní návrh. O tisk vizitek se vám následně samozřejmě postarají také. Sám jsem si přes ně nechával dělat vizitky a ta kvalita je super. :)

ReHu

Awery – stránka není dostupná

mosoj

A co je toto. Briketka má pravdu !!!

http://www.avery-zweckform.com/a­very/de_de/