nikole

Můžete doporučit kočárek pro dvojčata?

Sestra se dozvěděla, že bude mít dvojčátka, takže kočárek po naší dcerce jí asi nepomůže 😁 tak sháníme rady 🙂

Odpovědi
isteron

Daj dotaz cez Google.

http://www.bren­don.sk/Produc­ts/Details/65442

Děda Louda

Naše dvojčátka už kočárku odrostla. Ozvi se mi do soukromé pošty, prosím.

osmanek

na klasickekocarky.cz mají jeden nádherný pro dvojčátka, je jediný tady v čr, opravdu krásný, prostorný, praktický – je skladný a dobře odpružený, tak at koukne