Fly

Můžete chovat doma lamu?

Dobrý den. Asi je to zvláštní dotaz ale je lama chránění živočich? Mohli by jste si ji prostě koupit a doma chovat? Jakou velkou stáj a výběh lama potřebuji? Pokud se dá koupit, jak se o ni správně starat? Předem děkuji za zodpovězení dotazů!
Doplňuji:
A ještě, prosím, která lama je vhodnéjší na chov – alpaka, nebo lama krotká? Dík.

Odpovědi
iwetax

V Petrovicích lamy chovají už dloho. Takže ano.
Mají je tam normálně u domku, vždy tři kusy.

dagry

Když máš přístup na net tak proč si to nevyhledáš ve vyhledávači? Tam se určitě dozvíš všechny otázky, které tě zajímají. Od pořízení až po celkový chov.