Osbourne

Můžeme zabít vlkodlaka i něčím jiným než stříbrnou kulkou?

Nejlepší odpověď
BENYTA

Joooooojooooo­oo,určitě tou kulkou,ale trefit jen mezi lopatky!
Nebo to bylo obráceně…? Lopatkou mezi kulkami?

Další odpovědi
anonym

Jde jej ukecat.Někteří jedinci by je mohli hubit ve velkém.

annas

Čtete něco o upírech a vlkodlacích? Jen tak mimochodem – k čemu tyto informace potřebujete?

Vlkodlak se popálí o všechno, co je ze stříbra. Účinný způsob jak zabít vlkodlaka je zastřelit ho stříbrnou kulkou, která prostřelí i jeho jinak neprůstřelný kožich. Smrtelné je pro vlkodlaka i zatmění měsíce.

Podle stránky Na počátku bylo slovo…

Bumbes

Já bych použíl Terminátora, ten by z něj udělal nejhodnějšího voříška na světě a ani by ho nemusel zabíjet.

nabubindes

seš si jistý že stříbrnou kulkou to jde? určitě se na to mohu spolehnout?
Doplňuji:
dnes očekávám návštěvu a něco mi na tom nesedí… jestli bych si prý, udělal čas o půlnoci? spávat chodím běžně s věncem česneku na krku…

Molos

No tak napadá mě schodit ho do lávy (usmaží se jak nic…) nebo kyseliny (rozpustí se jak nic… i s chlupama 🙂 ).Teď jde o to jak ho tam schodit jak ho donutit…

ReHu

Silnou myšlenkou.

anonym

MANŽEL ŘÍKÁ: STAČÍ HO KOPNOOUT BOTOU DO ZADKU A ZAŘVAT „TA BOTA BYLA OTRÁVENÁ!!!“

Zdroj: HUMOR

nabubindes

silná myšlenka… to jako, že budu na tu kulku silně myslet?