zdeny

Můžeme si založit běžný účet v zahraničí, třeba na Slovensku?

Doplňuji:
Nejde o eura, ale podmínky se mi zdají lepší. Alespoň co jsem viděl v reklamě na slovenských televizích u stejné banky!!!!!!

Nejlepší odpověď
Drap

Samozřejmě, zakládání účtů neni ničím omezeno, můžete si ho založit kdekoli

Další odpovědi
anonym

Ano. Ale pokud tam nebudete podnikat , tak i u nas muzete mit eurovy ucet. Poplatky mozna budou nekde levnejsi , ale ne zase o tolik. Zalezi na vas. -iv-
Doplňuji:
Ale prevody , vypisy … to by se vam asi podrazilo. A ani nevim , jestli je mozne mit na Slovensku ucet v ceskych korunach ! vy vite , ze ano. ? Ona kazda eklama je hezka , ale me se to zda az nemozne. Ale je to muj leicky nazor. -iv-

anonym

Není problém, podmínky sice jsou o něco výhodnější, ale u privátního účtu s běžnými transakcemi je malá úspora oproti některým našim nízkonákladovým bankám.
Vím ale o mnoha podnikatelích, kteří mají větší obraty se zahraničím a ti už mají účty nejčastěji v Německu nebo na Slovensku, méně v Rakousku.