karel1412

Můžeme dát krajty k sobě ?

Takže máme 6 letou krajtičku , ale chtěli bychom malého albínka. Mohly bychom je dát k sobě ? Neudělají si nic ?

Odpovědi
gecco

Pokud budou cca stejně velicí, neudělají si nic.
Pokud mezi nimi bude větší délkový/váhový rozdíl, než cca 30 %, neriskoval
bych to – ani u rodu Python…
😉

roxilox

i těch 30% rozdílu je moc, ale jednoznačně doporučuji se obrátit na majitele stránek www.chovamehady.cz. Je to zkušený a známý chovatel a každému rád pomůže. jeho email: info@chovamehady.cz . Mám sním velmi dobré zkušenosti.