vivatis2-

můžee mi něco udělat sprrej na hmyz

Nejlepší odpověď
chudst

Ano. Nejvetsi pruser je, kdyz si ho splichnete do oka – okamzite vymyt borovou vodou – a pokud se to nespravi do nekolika hodin, bezte k lekari. Pokud jen na pokozku, tak si ji omyjte mydlem, nemelo by se nic stat, ale muze vam vyskocit nejaka vyrazka.

Další odpovědi
Ar

Ani jako ústní deodorant to nebude nic moc. :)

arygnoc

Pokud ho budete používat dle návodu, ne.

Pokud s ním budete třeba dochucovat guláš, zatloukat hřebíky, lakovat si vlasy nebo ho používat jako deodorant, asi vám neprospěje.

Skuste ho hodit do ohníčku, když si budete opékat klobásku, to pak poznáte, že věci se mají používat na to, naco jsou určené.

Když se budete držet toho, že věci se mají používat na to, na co jsou určené, nebudete se muset bát, jestli vám něco ublíži nebo ne a klást takové otázky.