hanny 2

Může zvýšený adrenalin aktivovat v těle zhoubné bujení?

Nejlepší odpověď
Drap

Zhoubné bujení v těle může začít údajně z jakýchkoli příčin.

Další odpovědi
Damiana

Neustálé zvyšování adrenalinu znamená pro tělo, že je permanentně ve stresu a hromadí se v něm negativní energie. Tato spojitost mívá za následek výkyvy nálad, podrážděnost, celkovou únavu a snížení imunity. To vše může být spouštěčem nádorového bujení. Buňky se tzv. zblázní.