bolak

Může zubař udělat můstek, kdyby nebyly zuby dejme tomu od čtyřky až do osmičky vlevo dole například?

Jde to udělat tak, že se tam píchne místo těch chybějících zubů na začátku a na konci nějakej šroub do čelisti, a na to se nasadí můstek, a nebo se to musí nasadit na zuby, takže vzádu musí jeden zub bejt, a vepředu se to dá na nějakej funkční, kterej se odřízne?

Odpovědi
ivzez

Tohle není otázka pro laiky a zubaři sem odpovídat nechodí…

bolak

ivzez: já spíš myslel, že by tu mohl bejt někdo, kdo už něco takového v hubě má

cynique

bolak: Ano, dělá se to tak, jak popisuješ. Řešení je individuální – podle toho, co komu zbylo v ústech. Kvalita řešení souvisí se stavem peněženky „klienta“.