zjentek

Může život být jen souborem rozhodnutí, přičemž každé z nich je špatné?

Z otázky je celkem zřejmé, že budu spokojenej s každou odpovědí, včetně špatnejch ;)

Inspirováno otázkou:

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/myslite-ze-jedno-male-rozhodnuti-muze-zmenit-cely-vas-zivot

Nejlepší odpověď
ivzez

Nemůže.

Ničí život se neskládá jenom ze špatných rozhodnutí.
[Jenom si někteří ta dobrá nepamatujeme.]

Další odpovědi
gecco

Koneckonců – život vždy končí smrtí – tak co bys vlastně chtěl..?
😉

dubraro

Ano. Třeba můj tak vypadá.

marci1

Myslím, že určitě ne. Jak se říká: „Černé ovce, sem tam bílá“. 🙂

Drap

Myslím, že i toto může u některých vyjimečných jedinců být.

Kepler

Existuje určitá obsáhlá skupina rozhodnutí, kde lze říci, že nejhorší rozhodnutí je žádné rozhodnutí. Třeba uvažovat: jet na dovolenou do Chorvatska, nebo do Řecka? A nakonec zůstat doma. Na druhé straně, ať se rozhodneš tak, nebo tak, vždycky je to blbě. Ve skutečnosti ale nikdy nevíme jak to dopadne, ve hře je spousta faktorů a náhod. Přesto fandím tomu nějak se rozhodnout vždycky. U mně ta dobrá rozhodnutí mírně převažují. Aspoň si to myslím.