jjj123456789

Může získat Darwinovu cenu člověk, který se hloupým způsob nezabil, ale „jen“ přišel o varlata?

Nejlepší odpověď
Agneta

Aha, tak ty jsi měl nehodu na motocyklu, a teď máš své problémy…:DDD
No, pro mě za mě jí můžeš získat, podej si žádost :DDD

Další odpovědi
Drap

Ano, uděluje se pouze těm, kteří přežijí

gecco

Pouze tehdy, když prokáže, že si neuchoval sperma pro pozdější použití…
;-DD

Nazdar Bazar

Ad Drap: Mýlíš se. Darwinovy ceny se skutečně udělují lidem kteří hloupým způsobem přišli o život.

gecco

Nazdar Bazar → udělují se lidem, kteří vlastním přičiněním přišli o možnost předat svůj genotyp potomkům…
😉
Drap se mýlí zcela, ty jenom ´vo kousek´…
😉

Ať se nám podobná trapnost vyhne.
No – já budu ´přejícnější´ – už děti mám – tak ať se vyhne mým dětem.
😉