Bronzový

Může žena při hlubokém orálním sexu dýchat?

Jde to normálně, nebo musí po dobu hlubokého zásunu do krku dech zadržet?
Doplňuji:
No moc moudrý z toho teda nejsem. Že nelze dýchat ústy, to je mi jasné, ale nosem tedy dýchat lze?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Musí zadržet dech a také pocit na zvracení :-) Na ten pocit se dá zvyknout ;-)
Doplňuji:
Já tedy ze své vlastní zkušenosti vím, že musím zadržet dech :-) Ani nosem to nejde. A hlavně se člověk spíš soustředí na to zadržování pocitu...
Dýchat teoreticky lze v krátkých pauzách, ale pro mne je snažší: hluboce, mělce(vydýchat se) a zase hluboce.
Snad je to pochopitelné ;-)

Další odpovědi:

Pokročilý

Na dýchání má nos....ale s tím zvracením, o kterém píše kolegyně, s tím je to fakt mazec :-))))))

Bronzový

Ha ha, jste vedle jak ta jedle. I při orálním sexu musí mít žena možnost dýchat a nesmí jí to být nepříjemné. "Hluboký" orální sex je nesmysl a může si ho vynucovat jen sexuální negramota. Nechce-li žena takového milovníka urazit, zatne zuby a pustí jeho úd po straně do "kapsy" ve tváři. Tam se takový sexuální nenasyta může vyřádit do libosti.
Správné ale je, když při orálním sexu je muž pasívní a podle vlastní chuti se na něm vyřádí žena. Ta totiž musí mít možnost zvolit si takovou hloubku, jaká vyhovuje jí a ne jemu.
Přeji hodně štěstí a abyste brzy přišli na to, že v té hloubce to není. Na hloubku je vagína. Orální sex je doménou sexuální vynalézavosti ženy. Podmínkou je, že to chtějí oba a že se to oběma líbí. Je normální, že když se to jednomu nelíbí, tak ten druhý to nepožaduje.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.