silva49

Může žena otěhotnět přirozeně pokud.....

Zajímala by mě jedna věc mám dvě děti,první jsem počala přirozeně,druhé jsme měli přes metodu IVF,z důvodu neprůchodnosti vaječníků a vrtá mi hlavou zda kdybychom chtěli třetí musíme opět přes tuto metodu nebo je nějaká šance že by to šlo přírodně otěhotnět??

Nejlepší odpověď
hanulka11

Není asi nic jednoduššího,než to zkusit přirozenou cestou.Jak se říká příroda je mocná čarodějka a dělá s námi divy.

Další odpovědi
Radak

Není nad to spojit příjemné s užitečným. Samozřejmě vyzkoušet nejdříve přirozenou cestu.