Avatar uživatele
Džanička

Může žena která má nyní 100 kg zhubnout dietou a cvičením na dejme tomu 60 – 70 kg?

Já si myslím že může. Pokud se nepřežírá, začne sportovat apod. tak může, podle mě to je o vůli a ne se vymlouvat na to že to má v rodině.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? gagaga před 3756 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Může. Alespoň většinou, pokud se nejedná o nějaký zdravotní problém.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Genetické předpoklady hrají velmi významnou roli a také zdravotní stav. Ty řečičky o tom, jak člověk dokáže i nemožné silou vůle, jsou jenom řečičky. Kdyby to bylo tak naivně prostinké, tak by nevznikala centra a kliniky hubnutí a tento problém by se neřešil na medicínské úrovni. Existuje celých 10 procent lidí, na něž diety a změny pohybových aktivit nepůsobí.
To tvé „já si myslím“ je opravdu jenom o tvém myšlení, ale ne o objektivních a medicinsky podložených studiích.
Zhubnout může opravdu každý, ale někdo jenom za cenu ztráty vlastního zdraví.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ter99

Rozhodně může. Důležité je hlavně pravidelné cvičení ( každý den aspoň 30 minut) a nepřejídat se. K tomu by se měl dodržovat pitný režim, pít neslazené věci jako vodu nebo zelený čaj.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
knedlik123

V koncentracnim tabore zhubli vsichni tloustici za 2 az 3 mesice. Meli tam hlavne vegi.( Za komunistu se nadavalo, ze tam nemeli maso.)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

Když já zhubnul ze 100 KG na 70 tak určitě ano. 🙂 Ani jsem moc necvičil. Jinak v nějakých případěch za obezitu člověk nemůže, ale většinou ano… Kolikrát kdyby změnili životosprávu, tak by se to mohlo začít měnit. Vůlí potřebuješ překonat škodlivé návyky na kterých jsi závyslá. Také je tu problém, že kamarádka bude mít roztáhnutý žalůdek, který je zvyklí na přijímání většího množství potravin třeba.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Samozřejmě, že je to možné. Až na výjimky (genetické)
stačí změna stravování a pravidelný pohyb.
(„Medicinské řešení“ obezity potřebuje jen malý zlomek obézních.)

Je naivně prostinké se domnívat,
že by snad něco pomohla/y
vyřešit centra/kliniky hubnutí.

Vlastně ano, vyřeší:
zhubnutí peněženěk všech, kdo se nechají nachytat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek