maschin

Může zedník pracovat za deště?

Odpovědi
anonym

myslím, že na to nepamatuje ani BOZP práce ve výškách, tam je to až při teplotách pod –10°C.

Drap

Samozřejmě, ale záleží na tom, co právě dělá.

cukrar

Ano, může pracovat i za deště.

marci1

Může, třeba pokud na něj neprší, ale proč by riskoval, že onemocní? 🙂

honza19hk

může,záleží co dělá, pokud dělá příčky apod pod střechou tak mu to je jedno.
Taky jsem betonoval v děšti, postavil jsem nad tim partystan a byl klid.

anonym

Tady hodně záleží, co je to zas společnost nebo za zedníka. Když jsem si od http://www.domy-drevostavby-na-klic.cz/ nechal dělat dřevostavbu na klíč, tak všichni pracovali bez ohledu na počasí. Ale třeba můj známý si stavěl zděný dům a kvůli počasí se to odkládalo tak dlouho, že byl hotový za dvakrát delší dobu, než plánovali.