muze zamestnavatel dat vypoved

tak jo uz jste mne pochopil,protoze pokud zamestnavatel pozaduje preventivni prohlidku at uz mi moradnou ci pravidelnou a lekar potvrdil ,ze zamestnanec ktery pracuje v rizikove skupine neni zdravotne prispusobily k sve praci ,pak mi je na hlavu dane,kdyz zamestnavatel zamestnanci navrhuje rozvazani pracovniho pomeru-nebot nema pro nej lehci praci,aby dostal vypoved dle § 52/c stim ze nema narok ani na odstupne a jeste ze bude mit dvou mes.vypoved placenou 60 % a duvod bude uveden ze zdravotni nezpusobilost neni to prece §52/c nebot by se jednalo o nadbytecnost nebo se pletu?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

znovu opakuji, že pro déčko (odstavec d) byste musela mít nejspíše poškozené zdraví z pracovní činnosti a mít nárok na invalidní důchod. to zřejmě nemáte a zaměstnavatel vám chce vyjít vstříc a nabízí vám céčko.
Psala jste, že jste se neléčila. Nyní si děláte nějaké nároky. Nemyslíte, že dle toho co píšete je k vám zaměstnavatel až dost schovívavý.
Jak vám psal standa. nechte si dát výpověď a pak se bvraňte žalobou pro neplatnost výpovědi a dokažte, že máte nárok na jiný odstavec. Důkazní břemeno bude ležet na vás. a pozor, abyste nakonec nezaplakala.

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1819
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 457
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.