MonkeyKing

Může za tyhle slejváky globální oteplování?

A i že ještě teď v květnu byla občs taky pořádná zima a někdy až hrozný horko?

Nejlepší odpověď
Orange

Ano, hned po židozednářích, iluminátech, ještěrech z vesmíru a orchestru zpívajících brambor.

Další odpovědi
badisko

bubububak za to muze …ne vazne pocasi se stale meni globalnim oteplovanim to nebude ..a i kdyby nema cenu to moc resit vsichni biji na poplach jak to bude zle ..no bude bohuzel pro nas a nektere druhy zvere my se zase adaptujem neboj…zadne oteplovani se nekona naztava doba ledova …ta tady uz byla a bude dalsi …planeta zi zije svym zivotem .....me to netrapi …co clovek nadela uz jednou v 97 nam spadl dum presneji pulka ..lidi jsou drzaci zase postavime novej …:D a budem zit dal…a lamat si hlavu temito zalezitostmi je nesmyslne ..
jinak si dej do vyhledavace treba paradox globalniho oteplovani atd…uvisis co ti to najde …:D

Braník

http://tinypic­.com/r/kevqc0/5

Monie

Můžem za to z větší části my lidé.