SkipperR

Může za opožděnou menstruaci stres o Vánocích a rozhozený spánkový rytmus?

V pátek 30. 12. jsem měla dostat menstruaci, měla jsem i takové to bolestivé napjetí v prsou, chutě na sladké, což mívám vždy před MS, avšak nic jsem nedostala :D Měla jsem teď před Vánocemi trochu stres a o vánočních prázdninách jsem chodila spát o půl druhé nebo o půl třetí ráno a vstávala jsem v 11/12. Přitom běžně, když je škola, chodím spát před desátou večer a vstávám v 6. Takže mohlo by to s tím souviset? Jinak těhotná samozřejmě nejsem :)

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Jestli je to skutečně příčina to nevím, ale může být.