misela

Může za mě někdo udělat pas s plnou mocí?

ahoj,mam dotaz zda kdyz jsem v zahranici,zda kdyz dam nekomu z rodiny plnou moc overenou pravnikem,a obcanku..zda ten nekdo za me muze v CR vyridit pas?dekuji mnohokrat
Doplňuji:
dekuji a to je prosim co ten zastupitelsky urad?to je ambasada?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

To bys mu musela dát i hlavu a ruku. Oni totiž přímo na úřadě fotí a berou otisky. Takže to asi nepůjde.
A co v zahraničí na zastupitelském úřadě?
Ano, to je ambasáda.