Anonym2000

Může webová stránka vydělávat?

Slyšel jsem, že když provozuji své webové stránky, mohu mohu mít nějaké zisk. Je to pravda? Děkuji za odpovědi :)

Nejlepší odpověď
gecco

Je to pravda…
😉
Pokud budeš mít zajímavé webovky a z toho plynoucí vysokou návštěvnost, můžeš i slušně vydělávat na prodeji prostoru pro reklamu.

Další odpovědi
ReHu

Jasně, že jo. Ale musí něčím zaujmout mnoho mnoho lidí

postcd

ano, možností tzv. monetizace je více. podívejte se třeba sem: http://ceskefo­rum.com/viewto­pic.php?f=137&t­=3604

anonym

Může ti vydělávat
video – podle počtu zhlédnutí (YouTube)
stream – podle počtu trvalých diváků (Twitch)
www stránka – podle počtu návštěvníků, příp. kliknutí na reklamu