Může vydělávat webová stránka + podnikání?

Může vydělávat webová stránka živobytí? Určitě něco takového asi jde, záleží oč jde a jak se to chytí ve světě. Zajímalo by mě jen na to Váš názor..

Další pod-otázka, v čem se vyplatí podnikat? V jakém směru, aby náklady nebyly zrovna vysoké, ale takové rozumné a nejnižší. Pro ten začátek samozřejmě, od malého kroku se dá udělat pak velký krok.

Odpovědi
Drap

Nerozumím dost dobře tvé otázce. Samozřejmě, že i webová stránka může vydělávat. Vyplatí se podnikat ve všem co vydělává. Záleží co umíš a jaké máš možnosti a finanční zajištění

anonym

Jde o to si udělat optimální průzkum a vyhodnotit co by mohlo být ziskové, všude kde je možné realizovat zisk, tam je i tvrdá konkurence a začátečníci zde nemají žádnou šanci. Platí se za to že něco umíš, ovšem naučit se něco složitého to vyžaduje inteligenci a mnoho času, většina podnikání je dneska kolektivní, nalézt podnikání které není kolektivní, to je veliká náhoda.

soles

Zrovna včera byl na toto téma pěkný rozhovor u Krause. Takže podívej se na Show Jana Krause ze dne 6.4.2016 – třetí host – Oliver Dlouhý.