Může virtuální stroboskop poškodit monitor?

Popř. po jak dlouhém používání by se mohla objevit závada? (na rok starém ntb)

Nejlepší odpověď
anonym

přesně tak ne.. ještě bych doplnil.. když koukáte na filmy, fotky na netu atd.. monitor taky stále mění barvy atd.. tady akorát mění bílou a černou.. takže z pohledu monitoru to nejni nic neobvyklého..

Další odpovědi
PostApMan

Ne.

A abych teda zdůvodnil, ať je cokoliv virtuálního na vašem monitoru nemůže to monitor nijak poškodit. Monitor nepoškodí žádné blikání atd. Ano můžou se vypálit pixeli, ale to hrozí až tak v průběhu 3–4 let možná delé.