Likafina

Může vestavená pračka stát volně?

Dobrý večer, chci si pořídit pračku do kuchyně. Když koupim vestavenoun a jen ji zasunu pod desku(nevestavena se nevejde) vadí to něčemu nebo na to musim pořídit skříňku? Může i vestavena stát volně? Vadi to něčemu kromě vzhledu?

Děkuju za info, jsem asi dutá. Vím že u myčky to známým vadilo a překlápěla se, tak se ujistuji 🙂

Nejlepší odpověď
led

Rozdiel medzi vstavanou a samostatne stojacou pračkou s čelnými dvierkami je len v ich „kapotáži“
Doplňuji:
Ďalej v diskusii

Další odpovědi
honza19hk

nevadí,nožičky to má tak jako tak. Jen vestavěná pračka se jí říká proto, že je vestavěná ale přímo skřínku na ni mít nemusíš.Může stát na zemi klidně i uprostřed místnosti jen nemá ty krycí plechy takže není tak hezká jako ty klasické.Jinak je to pračka jako pračka.Takže klidně ji můžeš jen postavit pod linku.

led

Preklápala sa zjavne pre nesprávne vyváženie.
Vstavaná pračka sa vlastne len zasúva do obostavaného priestoru, okolo s voľným priestorom na otrasy, bez pevného uchytenia na konštrukciu linky.