Avatar uživatele
petrelektr

Může vak.kuř.křehčené maso zapáchat?v i-sparu nechtěli uznat reklamaci prý je zápach normalní.jak se křehčené m"vyrábí"?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, iwetax, flodur před 5037 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

Pokud jste to vakuově balené maso otevřel a zapáchalo tak to maso není dobré.Ihned bych se s účtenkou vydala do toho obchodu a žádala bych nazpět peníze nebo at mě to maso vymění za jiné balení.Pokud vám tu reklamaci neuznají obrátila bych se na Českou obchodní inspekci řekla bych jim co se vám stalo a oni vám už určitě poradí jak dále postupovat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zdeny

Křehčené maso je jen krásný název pro VODOU NAPUMPOVANÉ MASO !!!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
oskar

Také jsem to jednou koupil a také se mi to zdálo nějaké divné tak jsem to uvařil psovi také se na to divně tvářil,ale nakonec to sežral.už bych to nikdy nekoupil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Také si myslím, že by maso zapáchat v ŽÁDNÉM případě nemělo. I když je křehčené.

http://www.im­pollex.cz/riz­ky_krehcene.htm

Píše se tam – zachovaná chuť, barva, vůně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kukacka

Také jsem to jednou koupila a už víckrát ne. Bylo oslizlé a nechutné. Teď už si dávám pozor a pozorně čtu název. Prý je to maso připravené v nějakém roztoku, co ho má křehčit, ale spíš ho rozkládá na nepoživatelnou­ hmotu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
niobe

Ne, nemělo by zapáchat, jen typicky „vonět“, dá-li se to tak nazvat, po kuřeti-mě to lae smrdí, hlavní je, aby nebylo zelené, kepkavé či oslizlé. Křehčené maso-maso, do kterého se vstříkne solný roztok, alespoň tak nám to říkali na gastronomické ško­le.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Každé syrové maso voní krev a bílkoviny. Když začne páchnout je v rozkladu. Musí se hlídat datum balení. V nesolidních krámech je někdy znova přebalí. Záleží také na teplotě skladování. V každém případě máte právo reklamace. To že je to normální byla jen výmluva prodavače který s tím nechtěl mít práci. Křehčené maso je pod tlakem napumpováno vodou. Roztrhájí se vazby mezi vlákny masa. Když to včas neprodají je ve slevě a platíte místo masa vodu

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek