Může vadit bateriím a akumulátorům (AAA) stálý kontakt se silnými magnety?

Doplňuji:
že by je třeba vybíjel

Nejlepší odpověď
tom004

Nevím v jakém smyslu,ale nemyslím si,že by je měl nějak výrazně ovlivňovat.
Doplněna:
Neslyšel jsem,ani nečetl,že by se něco takového stalo.Možná,kdyby ten magnet byl extrémně silný,ale i tak o tom pochybuji.

Další odpovědi
lexx

Asi ne, princip baterii je chemický ale možná objevíš regeneraci článků magnetem.

Hlada

Ne