s1066

muže už 3 měsíční staford kachní krk

Nejlepší odpověď
anonym

Jak píše Drap, jen dodám, že syrové kuřecí a kachní krky jsou významnou součástí krmení štěňat v mém chovu. Jedná se o potěr obřích plemen, ale dostávají krky od nějakých 4 týdnů. Tedy-i krky.

Další odpovědi
Drap

Bez problémů. Jen bych mu nedával duté kosti z kačeny, obzvláště pokud je domácí. Jinak mu můžeš dát všechny kosti z kachny. Nedoporučiji mu jich dát hodně. U některých psů, velká dávka kostí způsobuje problémy s vyměšováním. U některých zácpu, u některých naopak průjem.