Avatar uživatele
ivosek2

Muže učitel bít žáka?

Můj kamarad s druhým kamarádem hodili jedné holce tašku do popelnice. Druhy den to praskla tridnimu učiteli . Ten učitel třetí den vyzval ty moje kamarády,aby šli do učebny fyziky, kde byla parta učitelů. Nás třídní učitel ty moje kámoše zmlátil a to do konce před těma partama učitelů – oni se koukali jak je mlátil . Potom šli moje kámoši do tridy a úplně breceli je mi z nich líto
Doplňuji:
Ptáč – toto není odpověď …

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3467 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
redy

Ty holce to taky bylo líto, že ji hodil tašku do popelnice.
Dneska se děti nebijou, musí se počkat až do tý doby, než vyrostou, a do popelnice napěchujou místo tašky člověka, pak příde trest ---doufám.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Učitel žáka bít nesmí.Když jsem chodil do školy a toto by někdo z nás kluků udělal,pravdě­podobně bychom nějakou facku od učitele dostali a právem.Jinak mám ale pocit že si tak trochu vymýšlíš.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ptáč

Učitelé by vás měli bít pravidelně a preventivně. Já taky dostal baňu až mi zahučelo v hlavě. Pamatuji si to dodnes a pomohlo mi to.
Doplňuji:
Tak jinak.
Učitelé by vás neměli nikdy bít. Já taky nikdy nedostal baňu až mi zahučelo v hlavě. Nic si dodnes nepamatuji a nepomohlo mi to.

Upravil/a: ptáč

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

Nemůže – mnohdy ku škodě věci…

Akorát tvůj popis asi nebude odpovídat realitě – protože kdyby je „zmlátil“, tak by do třídy nešli, možná by se plazili (asi houbeles víš/te, co je to výprask).
😁
No nic – i na to jednou přijdeš/te…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Nemůže.

Ale ty by ses měl naučit svým kamarádům nevěřit vše, co ti řeknou.
Pěkně si z tebe vystřelili a ty jim to „baštíš“.
(Žádný učitel by neuhodil žáka před svědkem.)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cukrar

bohužel nemůže bít žáka. Někdy bohužel, jindy bohu dík..
.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fienir

To je fér trest.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Nesmí, ale mám dojem, že sis tu historku vymyslel. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Banán88

nemel by.. ale tady to schvaluji

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
carpediem

No já myslím, že mužou být rádi, že je propleskl učitel a ne rodiče te holky.

Moje dítě nějaký blbec šikanovat, tak ho zmlátím, že by se posral, a to myslím doslova.

Šikanu lze podle mě řešit jedině názorným předvedením na těle pachatele.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

To jako že měl dostat nařezáno ten učitel ,

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Máš skvělý kámoše, fakt super hošani. Pokud je to pravda, mě jich líto není.Otázka ale zněla, jestli smí učitel bít žáka, tak odpovídám ne, ale učitel dobře udělal, a to jsou tvoji kámoši? Sráči to jsou, seberovnýmu by se to udělat neodvážili.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
setapouch

Tobě je líto potrestání bezpráví? Když si dva kluci dovolí na jednu holku, tak zaslouží tak po hubě, že by do smrti žrali kašičky brčkem. A být to moje přítelkyně, na kterou si dovolí, litovali by toho celý zbytek života, všech deset sekund.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

na učňáku sme měli jednoho profesora co to vždycky srovnal a pak řekl " jdi si stěžovat…" nikdo nešel…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nevíteto?

Může někdo hodit někomu tašku do popelnice? Na to si nejprv odpověz. Pokud ano, znamená to taky, že učitel může bít žáka, který to udělal… Každý čin bude mít následek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
01Ricco

Nesmí je mláti, ale dobře udělal, že je seřezal. Je to vlastně hrdina, který si byl jistě vědom možných dopadů na sebe a svou rodinu, odvážil se ztrestat, hejsky, kteří se domnívali, že jsou nedotknutení. Bravo, bravo…tito lidé by měli býti dekorováni z rukou vrchnosti nějakým metálem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Učitel bohužel žáky bít nesmí, ale v této smyšlené historce si ti dva hrdinové nic lepšího nezasloužili.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek