mosoj

Může to myslet vážně ?

Ministr financí přišel se „spásným“ návrhem. Místo aby se zisk z fotovoltaických elektráren zdanil ( jako dotace a úroky u stavebního spoření) navrhuje přestat dávat zadarmo emisní povolenky elektrárnám a z ušetřených peněz uhradit vysokou výkupní cenu elektřiny z fotovoltaiky. Tím ti bohatí o nic nepřijdou.

Co se stane.

1. Elektrárny to zahrnou do nákladů a okamžitě o to zdraží elektřinu.
Co se nestalo.
2. Nedávat zadarmo emisní povolenky elektrárnám mělo být
již dávno v nějakých těch úsporných balíčcích. Za dva roky to dělá 90 miliard !!!!!!!!!!!!!!

Nedělá-(jí) si z nás legraci ?

Nejlepší odpověď
Marsyas

Chce to revoluci. Ta už je ale na nás.

Další odpovědi
bigbít

Tak tohle řešení, co vymyslel se mi ani trochu nezamlouvá.