mosoj

Může to být pravda ?

http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/625366/Foto­grafie0040.jpg

Nejlepší odpověď
anonym

Zeptej se svých rodičů a lidí nad padesát let.
PLNĚ S TÍMTO SLOGANEM SOUHLASÍM.

Další odpovědi
badisko

:D to je dobry ..

jirkajirka

Nikdy nebylo tak aby bylo nejhůř

ponovotny

tohle nemůže být pravda, to si jen někdo dělá srandu

nonnel

Pravda to je, ovšem jestli ten nápis na autě skutečně je, to nevím.

mosoj

Nemohu se zeptat svých rodičů ! Otci by bylo letos 100 let !!

anonym

Tak to se omlouvám, ale jinak SLOGAN JE PRAVDIVÝ.
Ono jinak to berou lidi do 30ti let věku a jinak lidi nad 50 let věku.
Oni mladí v zaměstnáních kde jsem pracoval, mě také přesvědčovali jak je dnes dobře než za komunistů.Ale to jen do té doby než se oženili či vdali.Když pak poznali, co všechno nám (teda mladým rodinám) komunisti poskytovali a oni si všechno musí platit, tak obrátili.Zrovna tak když zjistili, že mají hypotéky a najednou je začali propouštět a oni neměli z čeho je zaplatit (také jsem zažil, že několik jich přišlo o byty kvůli neplacení, JENŽE NEMĚLI PRÁCI).Nakonec museli připustit, že přednější je mít práci a mít střechu nad hlavou než dovolená na Západě či nové auto.
Zkrátka každý se nejdříve musí spálit než pochopí co je v životě přednější.

mosoj

Jasně , chápu, mám podobné názory.