0monika0

Může to být nějaká nemoc?

Moje kamarádka se poslední dobou (asi 2–3 týdny) nedokáže na nic soustředit a je pořád unavená. Už spou vůbec nechodíme ven, hned co příde domů ze školy tak si jde lehnout a v posteli je celý den až do večera než jde spát. Čím to je? Může jít o nějakou nemoc?

Nejlepší odpověď
Agneta

Ano, zcela jistě jde o nějakou nemoc:D
Vždycky jsem něco doporučila, ale teď poprvé doporučuji návštěvu lékaře, ten je za to placený…:DDD
Né, že bych nevěděla, ale na to bych potřebovala více informací:DDD

Další odpovědi
ivzez

Kolik jí je?
Nemůže být těhotná?

pusinka50

ˇUnavový syndrom" se lékařsky nedá prokázat, ale doporučuji, ať kamarádka dojde za svou praktickou lékařkou a požádá ji o krevní testy na EB virus. Aktivní rozvinutá EB viróza zapříčiňuje velkou únavu.