nnn1

Může to být astmatem??

Dnes podvečer, když jsem se koukala na seriál, tak mě bolelo na hrudi (nebo jak to popsat) asi dvě min., a před hodinou totéž, ale trvalo to o něco déle. V obou případech to bylo na začátku seriálu.

Bylo to od středu hrudníku mírně doleva.
Doplňuji:
Protože mě to nějak extra hodně nebolelo, tak jsem jenom napsala do online poradny. Možná je to jen od zad, takže to zatím víc řešit nebudu… na 95% to nebyl příznak infarktu, a započítám-li do toho i svůj věk, tak možnost infarktu je MAX 1%.

Nejlepší odpověď
Michal

Běžte k lékaři,prosím!

Další odpovědi
Mili @

U astma jsou potíže s dýcháním…
zúžené průdušky, člověk se nemůže nadechnout!!!
Hnus – znám to z vlastní zkušenosti, sama mám astma… :-///
doleva – to může být spíše srdce nebo páteř…
Počkala bych a pokud se to bude opakovat, šla bych k doktorovi…

hanulka11

možná strach jak to dopadne ....../díl seriálu/

irij

No doprčic , na začátku seriálu? Tak to bude možná něco ještě horšího. Jestli ta bolest vystřelovala do bederní části a střeva jako by se kroutily , tak to byla …Možná opravdu z napětí,jaký bude konec.