zanita000

Může The Sims 3 způsobit Blue screen?

Na našem počítači se objevuje Bluescreen a před nedávnem jsem nainstalovala The Sims 3 (koupila jsem v obchodě)a tak nevím jestli to může být z toho…

Odpovědi
anonym

Samotná instalace oficiální distribuce hry BSOD nezpůsobí, ale:

  • při hraní může nadměrně růst teplota komponent (stáhni a nainstaluj si Everest – http://www.slu­necnice.cz/sw/e­verest/ a teploty kontroluj)
  • může být nadměrně zaplněný disk (zkontroluj si nastavení swapů a promaž tempy)
  • může dojít ke ´konfliktu´ tohoto a některého dříve instalovaného SW (zkontroluj si programy a knihovny natahované automaticky po startu Win)
  • může být poškozený HW (např. RAM)