Ella

Může těhotná žena bruslit?

Kamrádka zbožňuje inline bruslení, ale už je pár měsíců těhotná, tak se ptám, jestli může bruslit? Já bych řekla, že nejspíš ne – co kdyby upadla?
Máte někdo nějakou zkušenost?
Děkuju za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Drap

Bruslit určitě může, těhotenství neni nemoc. Ovšem padat by raději neměla. To riziko nějakých problémů je dost velké.

Další odpovědi
venkovan

Jeň ať bruslí – mimčo bude mít maminku v pohybu. Pokud ráda bruslí, asi to umí, takže ví co si může dovolit a co ne. A pokud to řekne lékaři, domluví se o tom, kdy to bude lepší na chvilku přerušit.

Terryle

Souhlasím. Pokud to umí dobře a běžně nepadá, myslím, že si jít zabruslit určitě může. Ale asi by bylo lepší chodit jezdit třeba dopoledne v týdnu (pokud může), kdy se na stezce nemotá tolik lidí a neohrožuje ji… vysekat se může nejen vlastní chybou, ale i tím, že jí nějakej začátečník vjede do cesty nebo se vymele před ní.

sejtanka

Já i lyžovala,je pravda,že to není nemoc,jen je dbát zvýšené opatrnosti.

franku

Může,ale ne v 9 měsíci.