zjentek

Může tady sklerotik položit dvě stejný otázky?

gecco: to je jasný, ale já spíš myslel, kdybych se teď na něco zeptal a pozejtří bych se na to zeptal znova v domnění, že jsem se ještě neptal ..a pak třeba zase ve čtvrtek ..je tohle dovolený?

Nejlepší odpověď
gecco

Určitě může…
Ovšem hned další otázkou v řadě je, zda mu tu druhou některý pamětník nemázne…
😉
_____________­________
Spíš je to zakázaný…
😉

Další odpovědi
marci1

Když si vzpomene, jak zněla ta původní, tak ano. 🙂 Stejně mu bude smazána.

anonym

„Opakující se příspěvek, duplicitní příspěvek.“(kodex)…

led

sklerotik má rovnaké práva ako pamätník.
1 – Ak opakovaná otázka má odôvodnenie v možnej zmene situácie, faktov, odpovedí (nejde ale o otázky typu, čo ste varili, večerali a podobne) od poslednej otázky rovnakého mena nevidím dôvod prečo by nemohla byť opakovaná (aj keď pravidlá tento spôsob zdôvodnenia opakovania otázky nedefinujú kladne).
2 – Opakovanie otázky už položenej otázky, kde nedošlo k zmenám, bez ohľadu na sklerozu, zábudlivosť a iné zdravotné potiaže užívateľov, považujem za zjednodušenie a lenivosť vyhľadať si danú otázku a jej odpovede v archíve pomocou vnútorného vyhľadávača.
3 – Ako zvyčajne aj tu platí pravidlo, ktoré využívajú hlavne „lapači bodov“:
„Ak dvaja robia to isté, nemusí to byť to isté!
Takže pozmenená otázka nie je tá istá ako originál, alebo
kópia s odchylkou sa nerovná originálu a je v tomto zmysle originál.“

anonym

Já jsem jeden z nich a vždy se najde člověk, který na to upozorní. Ale co, i on bude starý/á sklerotik/čka.

quentos, ne vždy to je pravda!

quentos

Proč by to dělal, má přece našeptávač.

nenene100

No nožná mu bude opravena, jako třeba tato http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-napsat-odvolani-2 pak ani nepůjde poznat, že se ptá znova.
No neber to, když je to zadarmo.

Emefej

Pokud adminovi předloží lékařské potvrzení o skleroze, pak může.

led

Prepáčte preklep:
Ak opakovaná otázka má odôvodnenie… …od poslednej otázky rovnakého mena
správne má byť …od poslednej otázky rovnakého znenia

ivzez

Quentosi, našeptávač tu funguje jenom s povoleným java scriptem,
ne všichni jsou ochotni Odpovědím java script povolit…

zjentek

barbakan- no jo ale ty seš řezník, jenže mě nikdy nikdo na nic neupozorní