bolak

Může suplující učitel známkovat, když se nejedná o jeho třídu?

Nejlepší odpověď
annas

Může. Ale záleží na vyučujícím, který předmět učí, zda známku od kolegy „bere“. Každý učítel má jiný způsob zkoušení, je jinak náročný. Samozřejmě pokud jde o suplujícího učitele stejného oboru. Češtinář nemůže zodpovědně hodnotit např. chemii.

Další odpovědi
kubik!

Samozřejmě, že může. Pokud je supl na delší dobu, tak to ani jinak řešit nelze. Pokud se jedná jen třeba o dvě hodiny, tak to tak většinou neřeší.

Andre5000

Bohužel může. Já si vzpomínám, že když jsem chodil cca do 2. nebo 3. třídy ZŠ tak jsme měli suplující učitelku na výtvarnou výchovu (kreslení). I když to byla ještě nedostudovaná mláda holka, tak nám dávala za výkresy i čtyři mínus, jako by se nechumelilo.