Avatar uživatele
astor

muze stene ridgebacka jist zeleninu a ovoce?dik

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Damiana před 4461 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hykam

Byl jsem s naším bývalým psem (Labrador) u veterináře a ten mi říkal že je moc tlustý, ať mu snížíme krmnou dávku a dokrmujem ho ovocem a zeleninou. Snažil jsem se doktorovi vysvětlit, že to je pes a ne prase 🙂
Zkusili jsme to dle rady doktora a dle předpokladu, ani se toho nedotkl.
Nicméně současný pes, taky Labrador, byl ovocem a zeleninou krmen od štěněte a nějakou dobu to opravdu žral, ale nyní si s tím spíš už jenom hraje.

Určitě se nebojte mu dát ovoce a zeleninu, ale ovšem jenom doplněk, ne mu s tím nahradit krmnou dávku.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
samicek333

Ano, potřebuje vitamíny. Jedl to i náš pes, když byl štěně.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Proč ne, někeří psi zeleninu a ovoce milují. K tomu ale samozřejmě musí dostat i něco kvalitnějšího. I když vařím psovi, tak většinou přidávám zeleninu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Klidně, ale není jisté, jestli to bude chtít. Z našich tří psů byl každý chuťově někde úplně jinde. První – zapřísáhlý masožrout, který dovedl s naprosto mikroskopickou přesností z jídla odstranit byť sebemenší kousek zeleniny, druhý, samozvaný vegetarián, jenž důsledně vyžadoval müsli se strouhaným jablkem a mrkví. A nakonec plemeno hadí – jorkšír, který je tak zpovykaný, že by se mu někdy ani nezavděčil Gordon Ramsey. Sebekriticky přiznávám, že ten je nejvíce po mně… 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek