muze stene ridgebacka jist zeleninu a ovoce?dik

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Byl jsem s naším bývalým psem (Labrador) u veterináře a ten mi říkal že je moc tlustý, ať mu snížíme krmnou dávku a dokrmujem ho ovocem a zeleninou. Snažil jsem se doktorovi vysvětlit, že to je pes a ne prase :-)
Zkusili jsme to dle rady doktora a dle předpokladu, ani se toho nedotkl.
Nicméně současný pes, taky Labrador, byl ovocem a zeleninou krmen od štěněte a nějakou dobu to opravdu žral, ale nyní si s tím spíš už jenom hraje.

Určitě se nebojte mu dát ovoce a zeleninu, ale ovšem jenom doplněk, ne mu s tím nahradit krmnou dávku.

Další odpovědi:

Bronzový

Ano, potřebuje vitamíny. Jedl to i náš pes, když byl štěně.

Zlatý

Proč ne, někeří psi zeleninu a ovoce milují. K tomu ale samozřejmě musí dostat i něco kvalitnějšího. I když vařím psovi, tak většinou přidávám zeleninu.

Zlatý

Klidně, ale není jisté, jestli to bude chtít. Z našich tří psů byl každý chuťově někde úplně jinde. První - zapřísáhlý masožrout, který dovedl s naprosto mikroskopickou přesností z jídla odstranit byť sebemenší kousek zeleniny, druhý, samozvaný vegetarián, jenž důsledně vyžadoval müsli se strouhaným jablkem a mrkví. A nakonec plemeno hadí - jorkšír, který je tak zpovykaný, že by se mu někdy ani nezavděčil Gordon Ramsey. Sebekriticky přiznávám, že ten je nejvíce po mně... :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1073
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.