Ladič pian

Může stát za metanolem předvolební úsilí nebo boj některých politických stran?

Je to možná konspirační otázka ke které vede to, že černý trh s alkoholem parta hic nechla vesele běžet dál. A kromě několika kosmetických úprav se nezměnilo nic.
Doplňuji:
Proč vám neudělili palec mrtví?

Nejlepší odpověď
Drap

A cjaká by jsi ještě chtěl dělat opatření ? Byly zavedeny nové kolky, každý musí prokázat původ alkoholu a nově se budou vystavovat licence na prodej.

Další odpovědi
anonym

Snáď nie.
Veď politici v tejto krajine zabíjajú obyvateľstvo rafinovanejšie (otrávené ovzdušie, voda, drahota, zvyšovanie dôchodkového veku, atď).

Ohľadne tých zmien:
akože nie? Bude treba licenciu na predaj alkoholu. Súhlasím, lenže to ho zasa zdraží, lebo licencia určite nebude zadara.
Doplňuji:
Bol vynález automobilu strategickým ťahom lóže zednárov? (a mŕtvi?)
Boli drogy vynájdené muslimami? (a mŕtvi?)
Bola škodlivosť obezity „objavená“ dietológmi? (a mŕtvi?)
etc etc etc

To, čo tu predvádzate, sa nazýva demagógia.

anonym

Máš pravdu, že je to „úžasná konspirační teorie“.
Co tak paranoja?
„Kosmetické úpravy“ jde udělat v naší zemi i z toho nejpropacovanějšího zákona. Máme tu přelidněno vykuky, kteří umí najít kličku úplně všude. Pro zlepšení situace se toho neudělalo zrovna málo.
V ČR je dost lidí, kterým záleží na právu a spravedlnosti.
Doplňuji:
Milý tazateli, ten Tvůj dovětek dotaz naprosto deklasoval. Otázka si plným právem zaslouží smazat.
Pokud nejsi schopný unést odpověď, která nesplňuje Tvá očekávání a nikoho nepřiměla vířit paniku, děs a hrůzu, tak se snad příště ani neptej.

led

Až tak ďaleko politici neklesli!
otázka vzhľadom na doplnenie, nevážiaca si ani snahu mnohých ľudí zabrániť tomuto nešťastiu, si zaslúži odstránenie, alebo aspoň do čierneho rámčeku na výstrahu, čo sem nepatrí.

Ladič pian

Příkazy jak se mám ptát a na co se nemám si nechte do školy. Běžte na Facebok psát DD. Když je vám v něčem zatěžko, napadejte si svoje spolužáky. Stejně víte hovno a body si hoňte mezi sebou.

Ladič pian

Máme nové kolky. A co s tím starým metanolem který se musí prodat? Nebo nedej Bože zprávy s odstupem času o dalším usmrcení. Když tedy politici v tejto krajine zabíjajú obyvateľstvo rafinovanejšie (otrávené ovzdušie, voda, drahota, zvyšovanie dôchodkového veku, atď), mohu se spolehnout na poloujištění že všechno je dobré, že korupce nedosáhne na úroveň získávání licencí všeho druhu?